SİTEMİZ RENGARENK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SİTEMİZ RENGARENK

Her Konu Burda !!

AnasayfaLatest imagesAramaGiriş yapKayıt OlKayıt OlKayıt Ol Tv de BugünOyunlar

Belçika Güzeli Zeynep Sever ile nişanlı olan FB kalecisi iddialara sert çıktı

2 posters
YazarMesaj
ßeTüL
Moderatör
Moderatör
ßeTüL

Belçika Güzeli Zeynep Sever ile nişanlı olan FB kalecisi iddialara sert çıktı Empty
MesajKonu: Belçika Güzeli Zeynep Sever ile nişanlı olan FB kalecisi iddialara sert çıktı   Belçika Güzeli Zeynep Sever ile nişanlı olan FB kalecisi iddialara sert çıktı Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 2:17 pm

Belçika Güzeli Zeynep Sever ile nişanlı olan FB kalecisi iddialara sert çıktı 8491692“Yabancı Gelin” yarışmasıyla ünlenen Litvanyalı güzel Akvilina’nın “FB’li Volkan Demirel benimle tanışmak için kartını verdi fakat yırtıp attım. Sonra cep telefonumdan arayınca tersleyip kapattım” sözlerine ünlü futbolcudan cevap geldi.
Belçika Güzeli Zeynep Sever ile nişanlı olan FB kalecisi : “Bu şahsı hayatımda bir kez gördüm. Değil tanımak ismini dahi zor telaffuz ediyorum. Bu açıklama reklam amaçlı yapılmıştır. Ben masabaşı çalışan, muhasebeci veya iş adamı değilim ki kart bastırıp ona vereyim. Zeynep bana konuyu sordu, ona gerekli açıklamayı yaptım. Birbirimize güvendiğimiz için sorun yaşamadık. Çok güzel bir nişanlım var ve ilişkimiz güzel gidiyor. Önümüzdeki yaz da evleneceğiz.”
qulsum
Administrator

Administrator
qulsum

Belçika Güzeli Zeynep Sever ile nişanlı olan FB kalecisi iddialara sert çıktı Empty
MesajKonu: Geri: Belçika Güzeli Zeynep Sever ile nişanlı olan FB kalecisi iddialara sert çıktı   Belçika Güzeli Zeynep Sever ile nişanlı olan FB kalecisi iddialara sert çıktı Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 4:17 pm

hehehe Very Happy millet reklam peşinde yaw...
http://qulsum-durmaz.hareketforum.com
ßeTüL
Moderatör
Moderatör
ßeTüL

MesajKonu: Geri: Belçika Güzeli Zeynep Sever ile nişanlı olan FB kalecisi iddialara sert çıktı   Belçika Güzeli Zeynep Sever ile nişanlı olan FB kalecisi iddialara sert çıktı Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 10:27 am

waLLa kuzii öLE xD

Belçika Güzeli Zeynep Sever ile nişanlı olan FB kalecisi iddialara sert çıktı
1 sayfadaki 1 sayfası